Різне

На вимогу Медведчука і Кузьміна прокуратура відкрила справу проти Турчинова

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Офіс генерального прокурора за рішенням Печерського райсуду почав кримінальне провадження проти ексголови Верховної Ради Олександра Турчинова. Заявник – депутат ОПЗЖ Ренат Кузьмін.

Про це Кузьмін повідомив у Фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

“Генпрокуратура виконала ухвалу суду і своїм листом офіційно підтвердила порушення кримінальної справи проти Турчинова, який відмовився виконувати Мінські угоди в частині амністії учасникам подій на Донбасі”, – написав Кузьмін.

Опубліковані ним документи свідчать, що заяву про “злочин” Турчинова Кузьмін подав 5 серпня 2020 року.

Заступник генпрокурора часів Януковича звинувачує Турчинова в тому, що той нібито не підписав вчасно прийнятий Верховною Радою у вересні 2014 року закон “Про недопущення переслідування і покарання осіб – учасників подій на території Донецької та Луганської областей”.

На вимогу Медведчука і Кузьміна прокуратура відкрила справу проти Турчинова 01
На вимогу Медведчука і Кузьміна прокуратура відкрила справу проти Турчинова 02

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16