Політика

На Харківщині керівником національно-патріотичного виховання буде шанувальник комунізму

0

У Харківській області керівником координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при ХОДА буде Євген Грицков, який є шанувальником комуністичної ідеології і був кандидатом у депутати від проросійської партії “Опозиційний блок”.

Про це повідомляє журналіст Павло Федосенко.

“Євген Грицков, заступник голови ХОДА, кандидат у депутати від” Опоблоку”, колишній соратник Добкіна, любитель червоних прапорів і”дідівоювали”. Відучора-наказом губернатора призначений керівником координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при ХОДА. Який. Лютий. Пі…єц. Чекаю призначення Медведчука на посаду голови Інституту національної пам’яті”, – написав журналіст.

Нагадаємо, раніше нардеп від» Голосу ” Ярослав Железняк заявив, що уряд намагається, скориставшись карантином, проштовхнути призначення на ключові посади в державі без конкурсу.

“Уряд намагається використовувати “карантинні” закони щоб швидко призначити топ-чиновників митниці ДФС і в інших місцях. Ми, звичайно, намагаємося зупинити. І тільки публічний тиск може відновити справедливість”, – заявив депутат.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist