Суспільство

“На замовлення РФ”: На фабриці під Києвом виробляли ялинкові прикраси із символікою окупантів

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

На фабриці ялинкових іграшок під Києвом виробляли прикраси із логотипом російської армії

Про це повідомив екскурсовод Сергій Савченко у facebook.

Він звернув увагу , що у Київській області Клавдіївська фабрика запустила у виробництво ялинкові прикраси з логотипом російської армії.

На фабриці підтвердили, що одним з ринків збуту її продукції є Росія та запевнили, що партію прикрас із символікою російської армії вже ліквідовано.

“У зв’язку з короткою сезонністю бізнесу та в боротьбі за ринок з китайськими виробниками за останні шість років фабрика не змогла повністю відмовитися від російського ринку. Частину річної продукції фабрика поставляла до Росії”, – написав т. в о. голови правління фабрики Павло Гукасов.

Він запевнив, що в майбутньому всі замовлення проходитимуть етичний контроль.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16