Новини

На запитання про подачу води до Криму не можна відповісти за 30 секунд на ток-шоу. Це буде для мене наукою на майбутнє, – “слуга народу” Арахамія

0

Глава парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія відреагував на резонанс, викликаний його вчорашньою заявою про допустимість компромісу подачі води в окупований Крим в обмін на виведення російських військ із Донбасу.

Про це він написав у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

“Сьогодні, коли я не в прямому ефірі, я скажу, що за таким нібито простим питанням як вода, стоїть серйозний юридичний і дипломатичний зміст. І на нього не можна відповісти за 30 секунд на ток-шоу. І нехай це буде для мене наукою на майбутнє”, – зазначив Арахамія.

Нардеп підкреслив, що сказане ним було його особистою позицією: “Запитання було сформульовано так, ніби альтернативних варіантів не існує, і я відповів, що вважаю це достатнім компромісом. І тричі! Повторив, що це моя особиста позиція”.

“У нашій фракції ніколи не піднімалося питання про відновлення водопостачання в Крим. Наша позиція була і залишається незмінною – Автономна Республіка Крим є незаконно анексованою частиною України, відновлення суверенітету над якою ми будемо домагатися всіма законними способами”, – додав він.

Арахамія також вибачився перед громадянам України, переселенцями, кримчанами, яких могли образити його слова.

Нагадаємо, голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія в ефірі “Прямого” назвав допустимим компромісом подачу води в окупований Криму в обмін на виведення російських військ із Донбасу.

“Якщо дати воду в Крим, але мати велику перевагу у переговорах щодо Донбасу – моя особиста позиція, я буду вважати це достатнім компромісом. Я на таке б пішов, бо в Криму водою будуть користуватися громадяни України. Якщо це буде обмін, що вони відходять до Ростова, ми встановлюємо контроль над кордоном, я б на таке пішов”, – сказав Арахамія.

Його заяву раозкритикував глава Меджлісу кримсько-татарського народу Рефат Чубаров: “Якісь арахамії будуть торгувати нашою територією?”.

На запитання про подачу води до Криму не можна відповісти за 30 секунд на ток-шоу. Це буде для мене наукою на майбутнє, - слуга народу Арахамія 01