Суспільство

НАБУ почало кримінальне провадження проти Венедіктової: що відомо

0

Проти очільниці Офісу генпрокурора почали кримінальне провадження. НАБУ перевірить можливе недекларування майна Іриною Венедіктовою, пише 24 канал.

Проти генеральної прокурорки Національне антикорупційне бюро почало кримінальне провадження, інформує “РБК-Україна”.

Воно стосується можливого недекларування очільницею Офісу генпрокурора майна.

На підставі ухвали слідчого судді Вищого антикорупційного суду від 24 квітня детективи Національного бюро внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, – йдеться у повідомленні.

До слова, напередодні суд зобов’язав бюро відкрити справу проти Венедіктової.

Що цьому передувало
  • ВАКС задовольнив скаргу активіста Сергія Стерненка, зобов’язавши НАБУ розглянути його заяву про злочин.
  • Активіст стверджує, що Венедіктова не задекларувала дорогі годинники, а також свою учать у низці підприємств.

Зверніть увагу! Раніше судді Верховного суду звинуватили Венедіктову в тиску по справі Приватбанку. Судді розцінили заяви нової очільниці Офісу генпрокурора як спробу протиставити судову владу суспільству та державі загалом. Венедіктова тоді заявляла, що прокурори відстоюють державні гроші у цій справі.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist