Новини

Начхати на розвідку: Зеленський побачив в очах Путіна бажання закінчити війну

0

Президент Володимир Зеленський впевнений у тому, що лідер країни-окупанта Володимир Путін – найманці якого щодня вбивають та калічать українських воїнів – розуміє необхідність завершення війни на Донбасі.

Про це очільник Банкової заявив в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна«.

Зеленський зазначив, що бажання закінчити війну він розгледів в очах хазяїна Кремля – під час зустрічі в Нормандському форматі 9 грудня. І главу України, вочевидь, не надто турбує, що про це думає розвідка.

«Я впевнений, що він мене зрозумів, дуже прозоро зрозумів. Здається, що коли такий контакт, очі в очі, ти одразу розумієш, хто перед тобою, що за людина. Попри всі дані розвідки. Мені здається, що він мене зрозумів. І він розуміє, що треба закінчити цю війну», – заявив Зеленський.

Однак не уточнив, на яких саме умовах Путін хоче закінчити цю війну

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist