Новини

Начхати на розвідку: Зеленський побачив в очах Путіна бажання закінчити війну

0

Президент Володимир Зеленський впевнений у тому, що лідер країни-окупанта Володимир Путін – найманці якого щодня вбивають та калічать українських воїнів – розуміє необхідність завершення війни на Донбасі.

Про це очільник Банкової заявив в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна«.

Зеленський зазначив, що бажання закінчити війну він розгледів в очах хазяїна Кремля – під час зустрічі в Нормандському форматі 9 грудня. І главу України, вочевидь, не надто турбує, що про це думає розвідка.

«Я впевнений, що він мене зрозумів, дуже прозоро зрозумів. Здається, що коли такий контакт, очі в очі, ти одразу розумієш, хто перед тобою, що за людина. Попри всі дані розвідки. Мені здається, що він мене зрозумів. І він розуміє, що треба закінчити цю війну», – заявив Зеленський.

Однак не уточнив, на яких саме умовах Путін хоче закінчити цю війну

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16