Суспільство

«Надто незрозумілі люди»: Сивохо дав «експертну» оцінку оновленому складу ТКГ

0

Колишній радник секретаря РНБО та ініціатор створення платформи переговорів із бойовиками  Сергій Сивохо розкритикував теперішній склад тристоронньої контактної групи, в яку увійшли Денис Казанський та Сергій Гармаш. Він назвав українських журналістів «надто незрозумілими людьми».

Таку думку Сивохо висловив на своїй сторінці в Facebook.

«Ми все далі від миру… Знову незрозумілі рухи тіла, і занадто зрозумілі люди в ТКГ. Схоже, ніхто не збирається домовлятися. Ми все більше забиваємось в глухий і темний куток. Звідти нас точно ніхто не почує», – заявив Сивохо.

У зв’язку з такими змінами в складі української делегації, на думку Сивохо, ТГК перетворилася в «просто красиві три букви».

Мы все дальше от мира…Опять непонятные телодвижения, и слишком понятные люди в ТКГ. Похоже, никто не собирается…

Posted by Сергей Сивохо on Tuesday, 9 June 2020

Джерело: Хвиля

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist