Новини

Нафтова многоходовочка Путєна накрилась тазом. Російська нафта Urals у Європі подешевшала до $13 за барель, антирекорд з 1999 року

0

Як передає портал gordon.ua, вартість бареля російської нафти Urals на ринку Північно-Західної Європи 30 березня знизилася до $13 за барель, повідомило профільне агентство Argus Media.

Це найнижчий рівень із березня 1999 року.

Порівняно із 27 березня падіння становило $3,2 за барель.

Російська марка зараз торгується на ринку Північно-Західної Європи зі знижкою щодо еталонної вартості нафти Brent у $4,75 за барель – максимальний дисконт із 2008 року.

На середземноморському ринку Urals 30 березня коштує $15,25 за барель (мінімальне значення з червня 1999 року).

31 березня вартість бареля нафти Brent на Лондонській біржі мала тенденцію до зростання, вона перевищила $20, вказує агентство.

Urals наразі коштує в Європі дешевше, ніж мазут, зазначає “Радіо Свобода”.

Падіння цін на нафту триває з початку березня. Головною причиною стало те, що Росії та Організації країн – експортерів нафти не вдалося домовитися щодо нових обмежень рівня видобутку нафти. До 9 березня вартість нафти Brent упала на 30% – до $33 за барель, що стало максимальним денним падінням із 1991 року, коли почалася війна в Перській затоці. Увечері 18 березня вартість нафти Brent упала до 17-річного мінімуму – $25,4 за барель, а 30 березня ф’ючерси торгуються по $18.

На тлі невдалих переговорів Саудівська Аравія, за даними джерел Bloomberg, вирішила “вступити в тотальну цінову війну” і наростити видобуток із 9 млн до 12 млн барелів на добу. Окрім того, Ер-Ріяд намагається витіснити нафту російської марки Urals із європейського ринку, пропонуючи потроїти постачання власного сорту Arab Light із великими знижками, що робить Urals неконкурентною.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16