Суспільство

Нагородження Вілкула: Зеленський не розуміє значення цієї помилки

0
Міністр оборони Андрій Таран нагородив представника Опозиційного блоку Вілкула відзнакою, які висновки можна зробити?
1. Міністр не розуміє, що таке нагородження ображає всіх волонтерів, що заслужили такі ж відзнаки з 2014-го року. Він девальвує свою власну відомчу нагороду.
2. Міністр не розуміє політичне значення своїх дій – він зрівняв в заслугах волонтерів з представником проросійської партії, яка поширювала і поширює настрої поразки.
3. Міністр не зробив ніяких пояснень своїх дій – він не вважає за потрібне щось пояснювати суспільству і армії, а значить не розуміє сенс комунікації та роботи з громадськістю під час війни.
4. В оточенні міністра немає жодної людини з характером, який би пояснив йому, що він зробив недозволену помилку, і зобов’язаний її прокоментувати.
5. Верховний головнокомандувач не контролює дії свого міністра оборони і також не розуміє значення цієї помилки. А значить нагородження Вілкула не помилка – а системна політика. Дуже шкідлива для країни під час війни. А системна політика призведе і до інших не менш ганебним ситуацій в майбутньому.
ДЖЕРЕЛО: ОБОЗРЕВАТЕЛЬ

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist