Війна

Найманець з Росії зізнався, що вбивав на Донбасі мирних українців

0

Під час свого інтерв’ю пропагандистського виданню EADaily, широко відомий суспільству російський бойовик Жучковскій Олександр зізнався в тому, що він здійснював злочини, які творили на Донбасі незаконні збройні формування «ЛДНР».

Зокрема, російський найманець заявив, що історія, яка наробила багато шуму, про розстріл бандитами Мозгового підприємця з Антрацита, є всього лише «незначним епізодом». Він також визнав, що такого роду злочинів була велика кількість.

Прихильник «русского мира» на Донбасі заявив: «Те, що мало місце в травні місяці 2014 року, при всьому жалі про загиблих, тільки маленький епізод на тлі тих історичних подій, які відбувалися. Адже в дійсності, подібних епізодів були сотні.Наприклад, вбивали дружнім вогнем, коли помилково стріляли по своїм же. Розстрілювали на підвалах мирних людей, зміст їх під замком … Було багато чого подібного ».

Нагадаємо, раніше ми вже повідомляли, що Збройні сили України за одного убитого ворожими силами українського бійця помстилися російському окупантові ліквідацією відразу трьох.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16