Війна

Найманець з Росії зізнався, що вбивав на Донбасі мирних українців

0

Під час свого інтерв’ю пропагандистського виданню EADaily, широко відомий суспільству російський бойовик Жучковскій Олександр зізнався в тому, що він здійснював злочини, які творили на Донбасі незаконні збройні формування «ЛДНР».

Зокрема, російський найманець заявив, що історія, яка наробила багато шуму, про розстріл бандитами Мозгового підприємця з Антрацита, є всього лише «незначним епізодом». Він також визнав, що такого роду злочинів була велика кількість.

Прихильник «русского мира» на Донбасі заявив: «Те, що мало місце в травні місяці 2014 року, при всьому жалі про загиблих, тільки маленький епізод на тлі тих історичних подій, які відбувалися. Адже в дійсності, подібних епізодів були сотні.Наприклад, вбивали дружнім вогнем, коли помилково стріляли по своїм же. Розстрілювали на підвалах мирних людей, зміст їх під замком … Було багато чого подібного ».

Нагадаємо, раніше ми вже повідомляли, що Збройні сили України за одного убитого ворожими силами українського бійця помстилися російському окупантові ліквідацією відразу трьох.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist