Новини

“Найвеличніший президент” дивує і затягує петлю на шиї України, – блогер

0

Популярний блогер і нардеп 8-го скликання Сергій Висоцький в своєму блозі пише про те, що після скандальної заяви президента Зеленського про бажання «вішати» неугодних стає дуже цікаво. Якби можна було вішати, то, що ж було б швидше?

Юлія Мендель швидше б знайшла втрачений на другому поверсі Банкової сенс? Юзик б швидше квитки на «Квартал» в Раді продавав? Сивохо швидше б випивав літр вискаря? Сам Зеленський швидше б пересів з бронетанкової дивізії на велосипед? Що було б швидше?

За словами Висоцького, насправді, ми ж всі розуміємо, звідки це і що саме швидше. Цьому немає ніяких логічних пояснень, так як це йде з підсвідомості кожного «совка». «Вішати» від Зеленського – це про те, як маленький переляканий радянська людина, у якого страх відображений генетично, незважаючи на всі вілли в Італії і мільйони, потрапляє вгору.

Сам стає владою, Великим Братом, оскільки ніякої іншої влади вона не розуміє, а значить може дозволити собі помста жорстокою всесвіту, помста страхом страху.

Нардеп зазначає, правда, є один нюанс. Якщо всередині, підсвідомо, ти залишився заляканим рабом, якщо ти не звільнився і не відчув себе вільною людиною в своїй Україні – ти ніколи не позбудешся страху. Ти будеш вічно боятися повстання, оточення, друзів, конкурентів, опозиції, Заходу, Путіна.

Ти завжди будеш шукати «ворогів народу», які тобі заважають. Хоча насправді заважають тобі тільки твоя некомпетентність, зашореність і комплекси. Перший народний президент продовжує дивувати. Він з садистичним задоволенням затягує петлю на шиї країни.