Політика

Наливайченко: Сьогодні ми всі станемо свідками вчинення державного злочину

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Сьогодні ми всі станемо свідками вчинення державного злочину.

Національний регулятор НКРЕКП планує дозволити імпорт електричної енергії з Росії та Білорусі.

Трейдери уже викупили доступ до міждержавних мереж і з 1 січня в Україну «потече» електроенергія з Білоруської АЕС.

Це не лише злочин проти українських енергетиків і атомників, це підрив національної безпеки України та саботаж нашої інтеграції в ЄС.

Країни Балтії, а також Польща, які завжди твердо підтримували Україну, оголосили бойкот білоруській атомній АЕС і закликали союзників по НАТО та ЄС не допустити потрапляння електрики з цієї АЕС до Європи.

І що в таких умовах роблять українські чиновники? Заради власного збагачення зраджують національні інтереси та відкривають ворота цій електриці в Україну!

І це при тому, що в Україні достатньо власних потужностей з виробництва електроенергії, в тому числі атомних електростанцій.

Звертаюся до Служби безпеки України з вимогою негайно відреагувати на «плани» НКРЕКП організувати закупівлю струму з Білоруської АЕС та не допустити грабунку українських енергетиків і шкоди національним інтересам.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16