Новини

“Намагатимуся бути вам максимально корисним”, – ексчлен команди Зеленського Комаровський анонсував тур Росією

0

Педіатр Євген Комаровський, якого Володимир Зеленський під час виборчої кампанії називав своїм радником з питань медицини, їде з семінарами в Сибір і на Урал.

Анонси майбутніх виступів медика з’явилися на інформаційних сайтах з продажу квитків Уфи, Якутська, Єкатеринбурга, Новосибірська й Іркутська, повідомляє Цензор.НЕТ.

У кожному з цих міст, згідно з афішами, Комаровський збирається провести “великий семінар для батьків”. Квиток на захід коштує від 1000 рублів (393 грн.).

Намагатимуся бути вам максимально корисним, - ексчлен команди Зеленського Комаровський анонсував тур Росією 01
Намагатимуся бути вам максимально корисним, - ексчлен команди Зеленського Комаровський анонсував тур Росією 02

Відеоанонс заходів публікують користувачі Facebook. На ньому Комаровський повідомляє, що відвідає Урал і Сибір з 12 по 21 квітня. “У кожному місті у нас вудбцдеться великий семінар тривалістю близько 4 годин, де ми обговорюватимемо найгостріші, найактуальніші питання дитини і, сподіваюся, здоров’я, благополуччя, взаємовідносин його батьків … Намагатимуся бути вам максимально корисним”, – говорить Комаровський.

Журналісти видання “Коментарі. Харків” запитали Комаровського, чому він вирішив вирушити в Росію.

“Я не готовий зараз давати будь-які коментарі”, – такою була його офіційна відповідь.

При цьому на офіційній сторінці педіатра в Facebook немає жодної інформації про майбутню поїздку в РФ.

Євген Комаровський – відомий український педіатр. 18 квітня 2019 року під час представлення членів своєї команди в ефірі програми “Право на владу” тоді ще кандидат у президенти Володимир Зеленський назвав його “експертом” і “своїм радником з питань медицини”. В інтерв’ю виданню “Гордон” від 1 червня 2019 року Комаровський казав, що “з Зеленським як із президентом ще не спілкувався”. При цьому в інтерв’ю від 26 червня 2019 року він говорить, що “за 3 тижні в радниках (президента. – Ред.) отримав щеплення від нашої політики”. У списку радників глави держави, який Адміністрація президента надала журналістам 19 червня, прізвища Комаровського немає.