Війна

“Нанести удар ворогу по всій лінії фронту”: Ярош звернувся до влади України, запропонувавши сценарій завершення війни

0

На власній сторінці в соціальній мережі Facebook колишній лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош написав пост про те, що перемогти у військовому конфлікті на Донбасі, виконуючи при цьому умови перемир’я, просто нереально.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Згідно зі словами Дмитра Яроша угоди, досягнуті в Мінську, загрожують Україні, і вони не можуть бути реалізовані, адже «це шлях в нікуди». В цей же час він звернувся із закликом до влади української держави прийняти вольове рішення по Сходу України, так як противник «розуміє тільки мову вогню».

У своєму повідомленні Дмитро Ярош написав: «На Східному фронті російсько-української війни потрібно припиняти вакханалію одним способом. І цей спосіб – нанесення ворогові одночасно по всій лінії зіткнення таке вогневе ураження, яке зможе завдати ворогові великих втрат і деморалізує незаконні збройні формування ».

Нагадаємо, раніше ми вже писали про те, що блогер з «Донецької народної республіки» прокоментував бій під Горлівкою, який стався двадцятого лютого поточного року. Зокрема, він зазначив, що офіційних даних за кількістю загиблих бойовиків немає, проте інформація, яку озвучив Безлер про двадцяти загиблих, близька до правди.