Суспільство

Напрацювались бідолашні: Нардепи захотіли скоротити собі робочий день

0

У Верховній Раді зареєстрували законопроект № 3608, який передбачає скорочення часу проведення пленарних засідань.

Про це зазначено на сайті ВР.

Автори проекту закону пропонують проводити пленарні засідання з 10:00 до 15:00 (в п’ятницю – до 16:00) з півгодинним перервою з 12:00 до 12:30. У понеділок і по завершенню засідань пропонується виконувати самостійну депутатську роботу, а при необхідності проводити засідання фракцій, комітетів, груп, тимчасових слідчих та спецкомісій.

Згідно з чинним графіком, на тижні для пленарних засідань нардепи збираються у вівторок, середу, четвер і п’ятницю. Ранкове засідання проходить з 10:00 до 14:00, вечірній – з 16:00 до 18:00. Перерва – з 12:00 до 12:30.

У середу і п’ятницю проходять лише ранкові сесії. У середу замість вечірнього засідання проводиться робота в комітетах, фракціях, тимчасові слідчі і спецкомісія.

У понеділок нардепи ведуть самостійну роботу, яка пов’язана з виконанням депутатських повноважень.

У пояснювальній записці зазначено, що прийняття проекту закону сприятиме тому, щоб робочий час в пленарні тижні використовувалося більш раціонально. Замість 18 годин роботи пропонується 19.

Джерело: Хвиля

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist