Новини

Нардеп: це повинно було статися – Медведчук їм не заважає, Портнов їм не заважає, а Софія Федина та воїни – заважають

0

Вчора Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід нардепу від «ЄС» Софії Федині у вигляді особистого зобов’язання. Саме на суді стало точно ясно, що справі дав хід особисто президент Володимир Зеленський, який написав заяву на Софію Федину, побоюючись за своє життя і здоров’я.

Коментуючи інформацію, нардеп 8-го скликання ВР, блогер Сергій Висоцький в своєму блозі зазначає, було б дуже смішно, якби не було так сумно. Прокурори заявили, що Софія Федина може привезти із зони ООС невідомих озброєних людей. Тому її слова на адресу президента – це не особиста думка, а справжнісінька загроза Верховному Головнокомандувачу.

Висоцький зазначає, в принципі, нічого дивного. Режим Зеленського для драматургічної цілісності коли-небудь мав назвати захисників України вбивцями. Віктор Медведчук їм не заважає. Андрій Портнов їм не заважає. А Софія Федина та воїни – заважають.

Звичайно, коли ти хочеш побудувати тут маленьку Росію з затишним ГУЛАГом, то такі і будуть заважати. Блогер підкреслює, також можна передати великий привіт тим, хто радів після зняття недоторканності у Верховній Раді.