Суспільство

Нардеп: Грошей на виплату пенсій до кінця року може не вистачити

0

В Україні можуть виникнути проблеми з виплатами пенсій через дефіцит бюджету. Про це заявила народний депутат Галина Третьякова, передає “Суспільне”.

“Бюджет Фонду залишається дефіцитним. У 2021 році видатки державного бюджету на фінансове забезпечення виплати пенсій, надбавок і підвищень до пенсій, призначених за пенсійними програмами, та дефіциту коштів Пенсійного фонду складатимуть 203,8 мільярда гривень”, – зазначила політик.

Зазначається, що станом на 1 вересня заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску до фонду становить 20,5 мільярдів гривень.

“У зв’язку з цим у Фонду можуть виникнути ризики, пов’язані з виплатою пенсій”, – заявила нардеп.

Третьякова також додала, що держава досі не має контролю за діяльністю, управлінням і стратегією розвитку Пенсійного фонду.

  • Тим часом Міністерство соціальної політики запланувало підвищення пенсій для 10 мільйонів українців.

Джерело: ІнфоРезист

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist