Політика

Нардеп Лерос – Єрмаку: У нашій, чужій для тебе, країні все проти тебе. Раз українцям не хочеш пояснити факти корупції, потрудися в НАБУ пояснити

0

Нардеп від «Слуги народу» Гео Лерос показав звернення в Національне антикорупційне бюро України стосовно глави Офісу президента Андрія Єрмака. Лерос вважає, що Єрмак «барижить державою» через свого брата.
Народний депутат від «Слуги народу» Гео Лерос 29 березня заявив у Facebook, що Україна для глави Офісу президента Андрія Єрмака – чужа країна.

До Єрмака Лерос звернувся щодо відеозаписів із братом глави Офісу президента Денисом, який, можливо, обговорює питання призначення на різні державні посади.

«Андрію Борисовичу, бачу, у тебе виходить смішити людей, під твоїми виправданнями всі валяються… По суті корупції ж нічого сказати, хвилює лише те, що у мене є ще та як дізнався? Зрозумій, у нашій, чужій для тебе, країні все проти тебе, тому охочих допомогти більше, ніж ти можеш собі уявити. Раз українцям не хочеш пояснити про факти корупції, викладені у моєму пості, а для росіян ти знахідка, потрудися в НАБУ пояснити, як ти барижиш державою», – написав нардеп.

Він звинуватив Єрмака в корупції та опублікував своє звернення на ім’я директора НАБУ Артема Ситника.

«Передаю в НАБУ поводження із флешкою і чекаю 10% від награбованого, передам у дитячий будинок. От і подивимося, як працює закон і орган, який ти намагаєшся рейдернути», – зазначив Лерос.

Він також розмістив ще два відео нібито з Денисом Єрмаком.

Нагадаємо, що сьогодні Лерос оприлюднив відео, на яких Денис Єрмак обговорює питання призначення на різні державні посади. «Відеодокази, як Єрмак через свого брата барижить державними посадами, впроваджує свою програму в правоохоронні структури та оборонку (привіт із РФ), ну і, звісно, заробіток на державі», – зазначив Лерос.