Політика

Нардеп: мене дивують розчаровані в Зеленському, ніби 21 квітня 2019 вони голосували за іншу людину

0

Нардеп 8-го скликання ВР, блогер Олександр Сугоняко в своєму блозі пише про те, що його просто збиває наповал реакція деяких наших співвітчизників на нездатність нової української влади адекватно реагувати на економічну кризу, на пандемію коронавируса.

Всім цим скривдженим і розчарованим в президенті Зеленському хочеться задати лише кілька питань: що ви взагалі очікували від весільних фотографів, домогосподарок, вчителів початкових класів та головне, від головного «слуги» – шоумена, коміка, який вдало сколотив багатомільйонні статки на кооперативах у олігархів ?

Олександр Сугоняко відзначає, якщо вам потрібен лікар, навряд чи ви будете шукати артиста, щоб той вас вилікував, адже він грав лікаря в кіно? Годі й казати, попередні політики набридли, розчарували і не вселяють довіри, але ж виборці самі продовжують їм політичне життя своїми голосами за їх політпроекти, які фінансуються олігархічними кланами.

Здавалося б, ми вже ніколи не згадаємо про Партію регіонів після 2014-го року, але, виявилося, що вихідці з цієї партії будуть знову і знову мати популярність в Україні і мати депутатський мандат, всього лише перейменувавши свою політичну силу.

Нардеп наголошує, в руках олігархів економіка, гроші, природні монополії, ЗМІ та думки українців, якими вони вміло маніпулюють. У відомому всім кіно, яке посадило на владний Олімп чинного президента, головний герой боровся з олігархами, посилав на три букви МВФ і саме цим заслужив симпатію і довіру.

У житті все зовсім інакше. Так, власне кажучи, і все його стан і нерухомість в країні і за кордоном, і офшорні компанії – все завдяки надприбутків, які зароблені, розважаючи тих же олігархів.