Політика

Нардеп: мене дивують розчаровані в Зеленському, ніби 21 квітня 2019 вони голосували за іншу людину

0

Нардеп 8-го скликання ВР, блогер Олександр Сугоняко в своєму блозі пише про те, що його просто збиває наповал реакція деяких наших співвітчизників на нездатність нової української влади адекватно реагувати на економічну кризу, на пандемію коронавируса.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Всім цим скривдженим і розчарованим в президенті Зеленському хочеться задати лише кілька питань: що ви взагалі очікували від весільних фотографів, домогосподарок, вчителів початкових класів та головне, від головного «слуги» – шоумена, коміка, який вдало сколотив багатомільйонні статки на кооперативах у олігархів ?

Олександр Сугоняко відзначає, якщо вам потрібен лікар, навряд чи ви будете шукати артиста, щоб той вас вилікував, адже він грав лікаря в кіно? Годі й казати, попередні політики набридли, розчарували і не вселяють довіри, але ж виборці самі продовжують їм політичне життя своїми голосами за їх політпроекти, які фінансуються олігархічними кланами.

Здавалося б, ми вже ніколи не згадаємо про Партію регіонів після 2014-го року, але, виявилося, що вихідці з цієї партії будуть знову і знову мати популярність в Україні і мати депутатський мандат, всього лише перейменувавши свою політичну силу.

Нардеп наголошує, в руках олігархів економіка, гроші, природні монополії, ЗМІ та думки українців, якими вони вміло маніпулюють. У відомому всім кіно, яке посадило на владний Олімп чинного президента, головний герой боровся з олігархами, посилав на три букви МВФ і саме цим заслужив симпатію і довіру.

У житті все зовсім інакше. Так, власне кажучи, і все його стан і нерухомість в країні і за кордоном, і офшорні компанії – все завдяки надприбутків, які зароблені, розважаючи тих же олігархів.