Політика

Нардеп: Обстріл бойовиків виставив Зеленського “голим королем”

0

Порушенням перемир’я на Донбасі, внаслідок чого загинуло четверо українських військових, Росія виставила президента України Володимира Зеленського “голим королем”, який не знає, як вирішувати питання деокупації українських територій.

Про це заявив у ефірі “Прямого” народний депутат з “Європейської Солідарності” Микола Величкович.

“Я думаю, що обстріли останніх днів показали те, що Росія всьому світу показала, що Зеленський не має жодного розуміння і бачення, що робити далі. Після того, як було оголошено так тріумфально про це перемир’я, і вчорашній розстріл снайпером нашого бійця та інші обстріли, і поранення, і загиблі на міні, – показало те, що Зеленського фактично показали як голого короля, який хоче щось зробити, але який не знає що зробити і як зробити.

І фактично зараз Зеленський є заручником своїх же заяв і своєї позиції. Тому що… Що він зараз може запропонувати, що може сказати, крім як звернутися до Росії: ну скажіть своїм, хай вони перестануть стріляти? Це єдине, що може сказати зараз Зеленський. І фактично перемовини з Росією зараз на рівні міністрів закордонних справ це підтверджують. Якщо перевести на просту мову: хлопці, скажіть своїм, хай вже перестануть стріляти, ми ж ніби домовилися. А насправді Путін демонструє, що він що хоче, то і робить…”, – зазначив політик.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16