Політика

Нардеп: Обстріл бойовиків виставив Зеленського “голим королем”

0

Порушенням перемир’я на Донбасі, внаслідок чого загинуло четверо українських військових, Росія виставила президента України Володимира Зеленського “голим королем”, який не знає, як вирішувати питання деокупації українських територій.

Про це заявив у ефірі “Прямого” народний депутат з “Європейської Солідарності” Микола Величкович.

“Я думаю, що обстріли останніх днів показали те, що Росія всьому світу показала, що Зеленський не має жодного розуміння і бачення, що робити далі. Після того, як було оголошено так тріумфально про це перемир’я, і вчорашній розстріл снайпером нашого бійця та інші обстріли, і поранення, і загиблі на міні, – показало те, що Зеленського фактично показали як голого короля, який хоче щось зробити, але який не знає що зробити і як зробити.

І фактично зараз Зеленський є заручником своїх же заяв і своєї позиції. Тому що… Що він зараз може запропонувати, що може сказати, крім як звернутися до Росії: ну скажіть своїм, хай вони перестануть стріляти? Це єдине, що може сказати зараз Зеленський. І фактично перемовини з Росією зараз на рівні міністрів закордонних справ це підтверджують. Якщо перевести на просту мову: хлопці, скажіть своїм, хай вже перестануть стріляти, ми ж ніби домовилися. А насправді Путін демонструє, що він що хоче, то і робить…”, – зазначив політик.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist