Новини

Нардеп-“слуга” Арістов озвучив ідею продавати воду “в Росію”, маючи на увазі Крим

0
Народний депутат від “Слуги народу”, голова бюджетного комітету Верховної Ради Юрій Арістов повідомив про ідею заробляти, продаючи воду до Криму

Про це Арістов сказав у коментарі проєкту “Схеми”, передає “Радіо Свобода”.

При цьому, маючи на увазі продаж води до окупованого Криму, Арістов сказав про продаж “в Росію”.

“Була ідея – продавати воду. Ізраїльтяни продають воду фактично до воюючої країни, вони заробляють. Ось і у нас була ідея, наприклад, продавати воду в Росію”, – сказав Арістов.

На уточнююче питання, куди саме в Росію, Арістов відповів: “Йшлося про Крим”.

Після ще одного уточнення щодо приналежності півострова Арістов сказав: “Крим, звісно, наш”.

Водночас видання наводить слова керівника Федерального агентства водних ресурсів Росії Дмитра Кирилова, який заявив, що РФ не веде переговорів із українською владою щодо відновлення постачання дніпровської води Північно-Кримським каналом, оскільки, за його словами, “Крим не потребує води”.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16