Суспільство

Нардеп-слуга Васильковський лобіював гастролі в Україні репера Елджея, якому заборонено в’їзд у нашу країну

0

Ігор Васильковський направив голові Держприкордонслужби Сергію Дейнеко депутатське звернення з приводу можливості приїзду Елджея в Україну. Раніше реперу заборонила в’їзд СБУ через концерт в окупованому Криму.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це йдеться у розслідуванні програми “Схеми”, інформує Цензор.НЕТ.

Звернення Васильковського на ім’я Дейнеко датовано 19 травня 2020 року. Він просив повідомити офіційну позицію і роз’яснення “про можливість в’їзду та допуску до участі в гастрольних заходах на території України громадянина Російської Федерації Узенюка Олексія Костянтиновича (псевдонім – Елджей)”.

За словами Васильковського, з таким проханням до нього звернулися організатори концертів і гастролей в Одесі та області. 

На запитання про те, в чиїх інтересах “слуга народу” писав звернення, Васильковський відповів: “В інтересах Елджея, він хлопець творчий, має виступати”.

Держприкордонслужба тоді відповіла, що готова дозволити Елджею перетин кордону “в разі виконання ним усіх умов в’їзду в Україну, визначених статтею 8 Закону “Про прикордонний контроль”.

Слуга народу Васильковський лобіював гастролі в Україні російського репера Елджея, якому було заборонено вїзд у нашу країну, - ЗМІ 01

Слуга народу Васильковський лобіював гастролі в Україні російського репера Елджея, якому було заборонено вїзд у нашу країну, - ЗМІ 02

В’їзд в Україну було заборонено Елджею з 2018 року рішенням СБУ. Це рішення ухвалили за зверненням тоді ще нардепа Парасюка, який побачив на YouTube виступ репера в окупованому Коктебелі.