Новини

Нардеп від Донеччини влаштував у Москві вечірку за $ 1 млн з Кіркоровим та Басковим

0

Журналіст Денис Казанський опублікував інформацію про те, як нардеп від Донеччини Федір Христенко закотив у Москві вечірку на честь дня народження своєї дружини вартістю в понад 1 млн доларів. На вечірці виступали зірки російської естради, а гостями святкування стали люди з оточення відомого єнакієвського кримінального авторитета.

Депутат від ОПЗЖ Федір Христенко, який пройшов до Верховної Ради від 46-го виборчого округу Донеччини, нещодавно закотив в Москві вечірку на честь дня народження своєї дружини Марини і прогуляв за один вечір близько 1 млн доларів. Про це у відео на своєму Ютуб-каналі повідомив журналіст Денис Казанський.

За його словами, для свята Христенки орендували приміщення в одному з найдорожчих готелів Росії — «4 сезони», який знаходиться прямісінько навпроти Кремля. На вечірці виступали зірки естради країни-агресора Філіп Кіркоров, Микола Басков, Григорій Лепс, Олександр Рева, Поліна Гагаріна, гурт «Руки вверх», гонорари яких за корпоративи стартують від 100 тисяч доларів.

«Можливо, ми б ніколи не дізналися про цю тусовку, якби дружина Федора — Марина Христенко — і її друзі самі не виклали б відео свого відпочинку в Інстаграмі», — зазначає Денис Казанський.

При цьому, нардеп Христенко ще півроку тому в інтерв’ю розповідав, що нічим цінним він не володіє, у 2014 році переїхав з Горлівки до Києва, жив на орендованій квартирі в спальному районі, пізніше займався консалтинговим бізнесом. Ні заводів, ні пароплавів, ні торгових центрів у його власності немає.

«Звідки ж у нього тепер мільйони? Відповідь на це питання ми можемо дізнатися, якщо уважніше придивимося до гостей цієї вечірки. Зокрема Марину Христенко прийшла привітати Анастасія Маловичко — дружина Олександра Батурина з Єнакієвого», — розповідає Казанський.

Олександр Батурин відомий як кримінальний авторитет із Єнакієвого на прізвисько Батура. За інформацією ЗМІ, він був одним із наближених до Юри Єнакієвського та «смотрящим» по Горлівці. «Можна знайти у відкритих джерелах і матеріали кримінальних справ, за якими він проходив — розбій, викрадення людей і т.д. Загалом, людина в Донецькій області досить відома. З „єнакієвських“», — зазначає журналіст.

Казанський припустив, що насправді Христенко опинився у списках партії «Опозиційна платформа — За життя» не випадково, а тому що за нього дуже попросили або заплатили впливові кримінальні друзі.

«Уявляю, що почалося б в якій-небудь європейській країні, якби там стало відомо, що депутат парламенту прогуляв мільйон доларів в Москві в компанії кримінального авторитета. Але впевнений, що у нас нічого не буде», — підкреслює журналіст.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16