Політика

Нардеп від “Слуги народу” назвав Бужанського і Дубинського «путінськими п**растами»

0

Після голосування в Раді за законопроект про зміни до Регламенту, за який не голосувало частина «слуг народу», що пов’язуються з олігархом Ігорем Коломойським, різко загострилося протистояння всередині президентської фракції.

Причому вилилося воно в потік взаємних образ і звинувачень у внутрішньопартійну чаті і в анонімних телеграм-каналах, які ведуть «слуги народу».

У розпорядженні «Країни» виявилися скріни повідомлень з чату «мажоритарників» «Слуги народу», де депутат Микита Потураєв звернувся до якихось колегам по фракції, яких він позначив як «темних г @ вномесов», а також використовував в їх відношенні інші образливі дефініції, які об’єднувало наявність слова «темний».

Ймовірно, маються на увазі депутати від «Слуги народу», які ведуть телеграм-канал «Темний лицар». Зв’язок з ним приписують нардепам з так званої «групи Коломойського». Зокрема, Олександру Дубинському, але сам він це заперечує.

«Эй, темный пид@рок! Я знаю, ты ссыкливый анонимный клоп». «Топчи землю пока, мразь – ты нам еще пригодишься». «Эй, темные г@вномесы!». «Но вот вам новая история. Вы же ее мужественно засунете себе в анус, верно? Или сглотнете – уж не знаю, как у вас там пид@рков водится». «Не тебе путинской шлюхе рассказывать о связях других с эрэфией», — это далеко не полный список цитат Потураева.

Після потоку образ Потураєв вирішив пофілософствувати і написав цілий розповідь про життя тарганів, в кінці якого цих самих тарганів вбивають (з ним можна ознайомитися на скрині нижче).

Народний депутат Олександр Дубинський припустив, що хвиля обурення Микити Потураєва пов’язана з бажанням отримати впливову посаду.

«Потураєв, який входить до групи впливу Олександра Ткаченко, таким чином проявляє себе в стратегічній боротьбі за контролем над київським штабом« Слуги народу », висміюючи езоповою мовою чинне керівництво штабу. Якщо Ткаченко стане мером, Потураєв розраховує отримати посаду заступника голови КМДА з питань культури », – вважає Дубинський, даючи зрозуміти, що не сприймає слова Потураєва на свій рахунок рахунок.