Політика

Нардепи-Слуги зібралися в ресторані, розташованому в будинку, де живе Геращенко. Заступник міністра викликав поліцію – ЗМІ

0

Увечері 30 квітня члени аграрного комітету Верховної Ради вирішили, незважаючи на карантин, відсвяткувати підписання президентом закону про ринок сільгоспземель фуршетом у київському ресторані “Монтеккі Капулетті”, повідомило видання “Страна”, інформує видання Гордон.

До закладу прибули депутати Маргарита Шол, Олександр Гайду і Павло Халімон (усі – “Слуга народу”).
Шол і Гайду біля входу в ресторан. Фото: strana.ua

Ресторан у карантин офіційно працює лише в режимі доставки, проте кореспонденти видання спостерігали активне переміщення офіціантів у приміщенні.

У будинку за адресою вулиця Коновальця, 36в, де розташований ресторан, живе заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко. Дізнавшись про ймовірний фуршет, він відрядив наряд поліції до ресторану.

Поліція приїхала, однак її не пустили всередину. Лише за 15 хвилин після прибуття наряду двері ресторану відчинили – гостей усередині не було, пише “Страна”.

Одна з учасниць імовірної вечірки, нардепка Шол заявила, що прийшла в ресторан забрати замовлення. “Я ж іногородня депутатка, мені потрібно десь харчуватися”, – сказала представниця монобільшості.

Президент України Володимир Зеленський 28 квітня підписав закон про відкриття з 2021 року ринку землі.

28 квітня оприлюднили розслідування проєкту Bihus.info, у якому йшлося, що київський ресторан “Велюр” і далі працює, незважаючи на оголошений у країні карантин. Заклад належить нардепу від “Слуги народу” Миколі Тищенку. Парламентарій у відповідь пояснив, що заклад зачинено для відвідувачів, його використовують як “штаб для особистих зустрічей”.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist