Новини

Нардепи від “Слуги народу” й ОПЗЖ зажадали в Раді виступів російською мовою

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Максим Бужанський і Олег Волошин від фракції “Опозиційна платформа – За життя” запропонували дозволити виступати в Раді російською мовою.

Відповідний законопроєкт автори опублікували на сайті парламенту. Нардепи поскаржилися, що в регламенті Верховної Ради мовою роботи встановлена тільки українська.

У пояснювальній записці Бужанський і Волошин заявили, що російська та інші мови національних меншин є рідними мовами або мовами спілкування мільйонів українців. Нардепи наголосили, що російськомовні мають такі ж конституційні права і в рівній мірі з іншими платять податки. Тому, на думку авторів законопроєкту, в парламенті необхідно дозволити проводити виступи російською.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16