Війна

“Нарізають як пиріг”: Екс-командир терористів Безлер в паніці від просування ВСУ на нових позиціях Донбасу

0

Колишній командир бойовиків в Горлівці Ігор Безлер прокоментував значні втрати «ополчення» в районі непідконтрольною Україні Санжарівки Донецької області.

Про це він написав на сторінці Фейсбук своєї дружини Анжеліки, повідомляє «Хвиля».

Безлер зазначив, що взяті ВСУ під контроль території всього в 3 кілометрах від Вуглегірська, який, в ході наступу, можуть взяти разом з Дебальцеве під контроль українська армія, і вибити російську армію.

«О 02:30 ночі ВСУ активізувалися. Взяли в оточення Санжарівку, потім взяли висоти 216 і 220 під Логвинове “Грящевскіе ставки” – це 2 – 2,5 км до Вуглегірська приблизно, найімовірніше будуть відрізати Вуглегірськ та Дебальцеве. Брати міста в лоб нерозумно і неефективно. Оптимальний варіант нарізати, як листковий пиріг з виокремленням – Вуглегірськ-Дебальцеве, Горлівки і Єнакієвого і Донецька з Ясинуватої », – зазначено в повідомленні Безлера.

Джерело: Хвиля 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на "Колумніст"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік! 👇🏻👇🏻👇🏻

facebook.com/columnistua