Суспільство

«Народний суд на Волині»: Прихожани однієї із церков «відлучили» від служіння місцевого священника через привітання Путіна з іменинами

0

За інформацією видання «Буг», священник із села Галинівка, що на Волині, в соцмережі привітав Володимира Путіна із днем ангела. Коли про це про це довідалися прихожани, вони вирішили примусово «відлучити» отця від богослужіння, зрізавши старий замок із дверей церкви і замінивши на новий, – повідомляє «Колумніст».

Про поздоровлення жителі села довідалися від місцевого журналіста, який до свого повідомлення прикріпив і скріншот із поздоровленням. Місцеві жителі обурились такими діями настоятеля храму і почали залишати негативні коментарі.

Сам священник пояснив свій вчинок тим, що тільки недавно зареєструвався в соцмережі і не до кінця розібрався в тому як працюють цифрові технології. Своє поздоровлення назвав помилкою і одразу видалив його.

Проте, пояснення священника не переконали жителів села, тому церква наразі буде знаходитись під їх замком допоки не з’ясуються всі обставини інциденту. Обговорення планується провести на цьому тижні, на якого жителі обіцяли покликати і священника.