Події

“Наругу над могилою Бандери в Мюнхені вчинили росіяни” – Княжицький

0

Черговий акт вандалізму на могилі Степана Бандери в Мюнхені є справою агентів Російської Федерації.

Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Микола Княжицький.

“Я гадаю, що це справа рук агентів російської держави. Якщо вони намагаються знищувати живих людей, зокрема труять Навального та інших, кого вважають своїми ворогами, то очевидно вони боряться і з могилами. Ми бачимо, що вони знищують в Росії тих дослідників, які вивчали те, що відбувалося в Сандармоху (Карелія, РФ) або в інших сталінських таборах. У мене немає жодних сумнівів, що це справа рук Російської Федерації”, – сказав політик.

Нагадаємо, у Мюнхені невідомою речовиною облили могилу Степана Бандери.

“І знову зухвалий акт вандалізму на могилі Степана Бандери у Мюнхені. Огидні покидьки облили її невідомою речовиною. Закликаємо поліцію знайти і покарати винних”, – написав посол України в Німеччині Андрій Мельник.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16