Політика

“Нас тут труять, дітей ображають в школі”: Автор фейкa про “розп’ятого хлопчика” зізналася про життя в Росії

0

Після переїзду в Росію вона зіткнулася з серйозною цькуванням всій її сім’ї і дітей. Її дітей ображають в школі лише за те, що вони українці.

Автор одного з найвідоміших фейків війни на Донбасі про “розп’ятого хлопчика в Слов’янську” Галина Пишняк заявила, що до неї і її сім’ї в Росії ставляться дуже погано. Більш того, в інтерв’ю телеканалу “Дождь” вона зізналася, що її дітей ображають в школі лише за те, що вони українці.

У відповідь на запитання журналістки Пишняк повідомила, що після переїзду в Росію зіткнулася з серйозною цькуванням, яка також торкнулася всієї її сім’ї і дітей. За її словами, росіяни не сприймають їх за людей, не дивлячись на наявність російського громадянства. Крім того, їх регулярно обзивали лайливими словами за національною ознакою. Її син піддавався побиттю в школі з боку однолітків.

“Мене дуже труїли, була цькування дітей. Вони [росіяни] не сприймають нас за людей. Дуже погано ставляться, хоча ми громадяни Росії. Якщо дитина в школі щось зробив, якщо діти посварилися, вони відразу говорять:” Вали в свою Україну , тут тебе ніхто не чекав. Х *** ми обзивали, бандерівцями і так далі “, – сказала вона. Жінка стверджує, що її проросійська позиція не має ніякого відношення до сприйняття їх сім’ї, оскільки в РФ за місцем їх проживання (населений пункт в Смоленській області) українців не люблять .

Користувачі соціальних мереж відзначають, що зрада батьківщини є одним з найгірших злочинів. При цьому розповідь жінки в 2014 році спровокував потік російських “добровольців” на Донбас, що стало причиною ще більш запеклих бойових дій на початку окупації сходу України.