Новини

“Нас вбивають, а ми ще відводим війська”: Геращенко про зміст узгодженого в Мінську документа

0
Нардеп партії “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко заявила, що узгоджений у Мінську документ не містить положень про безпеку, а українська влада діє за кремлівським сценарієм

Про це Геращенко заявила в ефірі програми “Тиждень з Марією Гурською”, передає Еспресо.TV.

“За сценарієм Кремля Москву вивели спостерігачем. Вивели бродячий цирк бойовиків і назвали уповноваженими представниками і поставили там їх підписи. Зміст документу взагалі за гранню. Я хочу нагадати, що у нас дуже серйозна ескалація на фронті. За березень місяць 15 вбитих. Ця цифра набагато більша, ніж рік і два тому. Цей березень дійсно став кривавим. У цьому документі жодного слова про безпеку. Проте там є ще три місця розведення. Тобто нас вбивають, а ми ще відводим війська”, – сказала Геращенко.

Нардеп також назвала створення Консультаційної ради російським сценарієм із легітимізації “ЛНР” і “ДНР”.

“Ми крок за кроком йдемо за російським сценарієм. Ця координаційна консультаційна рада – безумовно сценарій Кремля про легітимізацію так званих “республік”, виведення з-під відповідальності Кремля і передачу нашої частини суверенітету”, – сказала Геращенко.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16