Новини

“Наш президент с*икло”: Звіробій про Зеленського у суді

0
10 лютого в Печерському райсуді Києва розглядається клопотання про обрання запобіжного заходу добровольцю Марусі Звіробій

Про це український доброволець, інструктор навчального центру ДШВ, громадська діячка Маруся Звіробій заявила у суді перед журналістами, передає Еспресо.TV.

“Я об’єктивно вважаю, що наш президент — сцикло. І чекаю сюди президента, тому що він головнокомандувач воюючої країни не повинен ображатися на двох дівчаток за фразу: “Якщо ти будеш погрожувати ветеранам — тебе підірвуть”..

Хочу щоб усі почули, що відтепер попередження президента — це стаття. Він попередження вважає погрозами … Я хочу його бачити, хочу бачити його очі. Чого він ходить там у Папи Римського в броніку” — сказала Звіробій.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16