Новини

Наша позиція – особливий статус для Донбасу не вписувати в Конституцію, – “слуга народу” Корнієнко

0

У партії “Слуга народу” залишаються на позицій не закріплювати в Конституції України особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).

Про це в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” заявив глава партії Олександр Корнієнко, інформує Цензор.НЕТ.

“Наша позиція і позиція президента Володимира Зеленського – особливий статус у Конституцію не вписувати. І обидва проєкти закону (першого варіанту і доопрацьованого, а пізніше відкликаного про внесення змін до Конституції щодо децентралізації. – Ред.) були без будь-якого “особливого статусу” , – зазначив він.

Відповідаючи на запитання, як просувається робота над текстом нового законопроєкту “Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей”, він нагадав, що Верховна Рада продовжила дію закону “Про особливий порядок місцевого самоврядування в ОРДЛО” до 31 грудня 2020 року включно .

“Чекаємо зовнішньополітичного сигналу від президента”, – сказав Корнієнко.

Нагадаємо, 12 грудня Рада продовжила дію закону про особливий статус Донбасу на рік.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist