Війна

Наша відповідь Росії: в Одеській області пройшли об’єднані антитерористичні навчання спецназу

0

Зараз проводять навчання не тільки російські війська. У ситуації, що склалася навчання та тренування, під час яких відпрацьовуються дії в екстремальних умовах, стали буднями українських військових і силовиків.

Зокрема, нещодавно такі навчання пройшли в Одеській області, в яких взяли участь спецпідрозділу Держприкордонслужби, Нацгвардії, Нацполіціі і ВСУ. Як повідомляє Держприкордонслужба. відпрацьовувалося беспарашютное десантування з вертольотів, яке застосовується, коли будь-яку операцію потрібно провести швидко і швидко евакуюватися, а також в ситуаціях, коли бойова обстановка не дозволяє провести парашутний десант.

Навчання проводилися як днем, так і вночі. Відпрацьовувалося десантування в місце проведення якоїсь бойової операції, виконання поставленого бойового завдання і подальша евакуація підрозділи із зони бойових дій.

Також відпрацьовувалося бойової злагодження військовослужбовців, прикордонників, нацгрвардейцев і поліцейських. Адже при необхідності їм доведеться разом боротися проти ворога.