Суспільство

“Наші вороги: Зелені виб…ядки. ОПЗЖ, Медведчук і всі їх телеканали. Росія з Путіним”, – Звіробій іде на довибори до Ради

0

Ветеранка АТО, активістка і волонтерка Маруся Звіробій боротиметься за мандат народного депутата на проміжних виборах до Верховної Ради у 87 (Надвірнянському) виборчому окрузі від партії “Європейська Солідарність”. Про своє рішення Маруся повідомила про це після зустрічі з лідером партії Петром Порошенком, зазначають Патріоти України.

“Він погодився надати можливість поборотись на парламентських виборах кандидатом від “Європейської солідарності”. Саме в ЄС я маю найбільшу кількість побратимів, тому, окрім додаткових можливостей щось змінити, приєднатися до політичних кіборгів було б почесно для мене. А мої права народного депутата будуть відкриті всій нашій ветеранській, волонтерській патріотичній спільноті. Ні одного дня не зійшла зі шляху оборони своєї держави, спробую ще здобути для вас додаткові інструменти впливу на ситуацію. Я не ідеальна, зовсім, але я боєць за нашу державу. І ви в мене бійці! Нас у Верховній Раді вочевидь замало. Мабуть, запізніле це рішення, але краще пізно, ніж оце все. Окрім того, візьмемо під свою опіку черговий достойний підрозділ, одного чарівного округу на Франківщині. А наші з вами підрозділи були завжди забезпечені краще за інших, бо маємо сильну команду, що діставала з-під землі все необхідне під будь-які потреби”, – написала вона.

Звіробій вказала, що визначила “список ворогів”, з якими доведеться поборотися

“Хто наші вороги: 1. Зелені виб…ядки 2. Потерпілий особисто 3. ОПЗЖ, Медведчук і всі їх телеканали 4. Росія з Путіним. Як вам такий фронт? Нагадаю, бандерівці рубились проти всіх! Не заплямуємо пам’ять героїв України! Ми теж так можемо. Ах да. найважливіший і найважчий пункт: 5. Колишні побратими ображені чи вдавлені жабою, які точно десь були і точно шось знають і тому теж стоять твердо на барикаді в одному строю з попередніми чотирма пунктами”, – пише Звіробій.