Політика

Науковці звернулись до Разумкова: За мову нас називали х*хлами, а потім вбивали

0

Відомі науковці та громадські активісти з міста Одеса потужно звернулись до Дмитра Разумкова з вимогою не знищувати українську мову.

Відповідне відео вони опублікували у соціальних мережах

Керівник Південного регіонального відділення Українського інституту національної пам’яті Сергій Гуцалюк розповів, що колонізатори тих українців, які спілкувались українською мовою принизливо називали “х*хлами та малоросами”.

“Тих, хто не скорився та не підкорився висміювали та нищили”, – наголосив науковець.

Громадські активісти зазначили, що сьогодні українська мова – це основа незалежної держави.

“Маніпуляції навколо мовного питання є постійною тезою у “раша ЗМІ”, – зазначив громадський активіст Василь Горобець.

“До чого призвели такі маніпуляції ми побачили в Криму та на Донбасі”, – додав боєць Української добровольчої армії Олександр Присяжнюк.

Громадськість і наукове середовище міста Одеси вимагає від спікера ВР Дмитра Разумкова припинити спекулювати питанням статусу української мови.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist