Новини

Навальний Путіну – “У працедавців немає грошей, щоб усім платити просто так. Ані рубля підтримки людям. Зрадник”

0

Російський опозиціонер Олексій Навальний вважає, що президент РФ Володимир Путін поводиться невідповідно до ситуації, яка склалася в Росії. Про це Навальний написав у своєму Facebook, повідомляє gordon.ua.

“Путін реально неадекватний. Він не розуміє або не хоче розуміти найпростішої речі: у людей немає грошей, щоб просто сидіти вдома без роботи. А у працедавців немає грошей, щоб усім платити просто так. Жодного слова про це не сказано. Ані рубля підтримки людям. Зрадник”, – зазначив він.

Політик не уточнив, якими саме діями російського президента він незадоволений, але 2 квітня Путін оголосив, що через епідемію коронавірусу продовжує режим неробочих днів до кінця місяця, тобто до 30 квітня включно.

За даними порталу “Стопкоронавирус.рф” станом на 2 квітня, захворювання COVID-19 підтверджено у 3548 росіян (771 – протягом останньої доби), 30 осіб померли.

25 березня через епідемію Путін переніс на пізніший термін заплановане на 22 квітня всенародне голосування за поправки до конституції Росії, які, зокрема, передбачають обнулення його президентських строків.

Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник у грудні 2019 року в Китаї. 11 березня Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16