Політика

Навіщо в нашому місті понaвісили оцього, якщо він іде в мери Києва??? Пояснюю.

0

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. Публікуємо матеріал з поміткою “Думка автора” .  

Пряма мова –  Георгій Тука

Досить часто від людей чую запитання:

– Навіщо в нашому місті понавісили оцього, якщо він іде в мери Києва???
Пояснюю.

Політичний прокоемлівський проект «Перемога Пальчевського» створено як паралель ОПЗЖ Медведчука (спойлер).

Якщо хтось схиляється до тез про «миру мир», про «братские народы», про «воссоединение», але, з тих чи інших причин, не хоче підтримувати особисто кума Путiна – будь ласка, до ваших послуг пан Пальчевський.

Сама така ситуація не є новиною: знаю багато людей, які підтримують і вступ до НАТО, і європейський напрямок розвитку. Але, за жодних обставин не віддадуть свій голос за політсилу Петра Порошенка…

Ця «партія» братиме участь у виборах на місцевому рівні, заводячи свою власну вату до місцевих рад.

Окрім того, це – приціл на майбутні парламентські вибори. Рано? Згадайте, що штовхати Пальчевського у мери Києва та засирати місто його зображенням «медведчуки» почали вже досить давно. Системна робота (а, саме так, системно!) працює ворог України, потребує тривалої підготовчої роботи.

Тому, шановні, не дивуйтесь, що на Харківщині чи на Галичині ви бачите ці зображення – вoрог працює.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16