Політика

Навіщо в нашому місті понaвісили оцього, якщо він іде в мери Києва??? Пояснюю.

0

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. Публікуємо матеріал з поміткою “Думка автора” .  

Пряма мова –  Георгій Тука

Досить часто від людей чую запитання:

– Навіщо в нашому місті понавісили оцього, якщо він іде в мери Києва???
Пояснюю.

Політичний прокоемлівський проект «Перемога Пальчевського» створено як паралель ОПЗЖ Медведчука (спойлер).

Якщо хтось схиляється до тез про «миру мир», про «братские народы», про «воссоединение», але, з тих чи інших причин, не хоче підтримувати особисто кума Путiна – будь ласка, до ваших послуг пан Пальчевський.

Сама така ситуація не є новиною: знаю багато людей, які підтримують і вступ до НАТО, і європейський напрямок розвитку. Але, за жодних обставин не віддадуть свій голос за політсилу Петра Порошенка…

Ця «партія» братиме участь у виборах на місцевому рівні, заводячи свою власну вату до місцевих рад.

Окрім того, це – приціл на майбутні парламентські вибори. Рано? Згадайте, що штовхати Пальчевського у мери Києва та засирати місто його зображенням «медведчуки» почали вже досить давно. Системна робота (а, саме так, системно!) працює ворог України, потребує тривалої підготовчої роботи.

Тому, шановні, не дивуйтесь, що на Харківщині чи на Галичині ви бачите ці зображення – вoрог працює.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist