Політика

“Навіть фюрер не зможе”: У РФ вирішили “поправити” Конституцію, щоб унеможливити повернення Криму Україні

0

Поправка в російську Конституцію, пов’язана із “захистом суверенітету”, потрібна для того, щоб унеможливити повернення анексованого Криму Україні.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на “РБК”, про це заявив співголова робочої групи з розробки поправок до Конституції РФ і глава комітету Ради Федерації з конституційного законодавства Андрій Клішас.

“Це записано для того, щоб ніхто не міг серйозно внести поправку до законодавства, за якою Крим передається Україні”, – заявив він.

“Це робиться для того, щоб жоден орган державної влади, включно з президентом або парламентом, або уряд, не могли серйозно вести переговори, наприклад, про повернення Криму Україні”, – додав російський депутат. 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist