Політика

Навпроти посольства РФ в Києві з’явився білборд з написом “Крим – це Україна!”

0

Двадцять четвертого лютого стало відомо про те, що представники Служби безпеки України в Києві яскраво відповіли Російської Федерації через окупацію Кримського півострова. Відзначається, що в столиці України з’явився білборд з написом – «Крим – це Україна!».

Варто нагадати, що раніше в різних містах країни також з’явилися подібні білборди. Як інформує Replyua.net з посиланням на прес-службу СБУ, зазначається, що в столиці України білборд встановили прямо біля будівлі посольства Російської Федерації. Як відомо, в Києві щороку проходить кілька протестних акцій під будівлею посольства. Біля інших посольств Росії теж часто з’являються мурали і плакати антіроосійской риторики.

Нагадаємо, раніше вже повідомлялося, що в Харкові біля будівлі консульства Росії з’явився мурал з емблемою Департаменту контррозвідки СБУ. На ньому був зображений лицар на коні, який вражає списом крилате чудовисько.

Нагадаємо, ми раніше вже писали про те, що відносно країни-агресора Російської Федерації, за словами президента Росії Володимира Путіна, нібито готуються провокації, які були пов’язані з боротьбою проти коронавируса.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16