Суспільство

“Наздогнав Кличка”: Пальчевський “намалював”собі рекордний рейтинг перед виборами київського голови

0

Потенційний кандидат у мери Києва Андрій Пальчевський у рейтингу соціологічної служби “Інтер-акція” набрав 22,7% електоральної підтримки, це вдвічі більше, ніж він має в інших рейтингах, пише у Facebook блогер Сергій Наумович, пише портал Гордон.

“Якась соціологічна служба “Інтер-акція” намалювала йому 22,7% електоральної підтримки (див. скріншот). Реально смішно. Написане на коліні опитування поширилося у ЗМІ із сенсаційними заголовками “Пальчевський наздогнав Кличка”, приєдналася Facebook-реклама”, – пише блогер.

У соцопитуванні Центру Разумкова, опублікованому 14 липня, рейтинг Пальчевського – 9% серед усіх опитаних і 11% серед тих, хто збирається голосувати й визначився зі своїм кандидатом.

“Центр Разумкова відрекомендовувати не треба, а от на сайті “Інтер-акції” в розділі “новини” з осені минулого року маємо новини тільки про те, як “Пальчевський наздоганяє Кличка”. А-ха-ха) у розділі “співпраця” вони про себе пишуть, що є не соціологічною службою, а “Ми – правильні лобісти!” Ретельніше треба, друзі, як казав класик”, – заявив Наумович.

Він додав, що, імовірно, Пальчевський заробив на продажу тестів для встановлення коронавірусу.

“Пальчевський (“Євролаб”) мав розкішний гешефт під час COVID-паніки в березні – квітні, продаючи COVID-тести по €500 (має право), і тепер може собі дозволити будь-яку передвиборчу кампанію, судячи з усього. Тож чекаємо в найближчому майбутньому цифри в районі 146% підтримки. У будь-якому разі – цікаво, погодьтеся”, – резюмував блогер.

Вибори в місцеві органи влади в Україні призначено на 25 жовтня.

Із 2014 року посаду мера Києва обіймає Віталій Кличко. Він має намір балотуватися на другий строк.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на "Колумніст"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік! 👇🏻👇🏻👇🏻

facebook.com/columnistua