Суспільство

“Наздогнав Кличка”: Пальчевський “намалював”собі рекордний рейтинг перед виборами київського голови

0

Потенційний кандидат у мери Києва Андрій Пальчевський у рейтингу соціологічної служби “Інтер-акція” набрав 22,7% електоральної підтримки, це вдвічі більше, ніж він має в інших рейтингах, пише у Facebook блогер Сергій Наумович, пише портал Гордон.

“Якась соціологічна служба “Інтер-акція” намалювала йому 22,7% електоральної підтримки (див. скріншот). Реально смішно. Написане на коліні опитування поширилося у ЗМІ із сенсаційними заголовками “Пальчевський наздогнав Кличка”, приєдналася Facebook-реклама”, – пише блогер.

У соцопитуванні Центру Разумкова, опублікованому 14 липня, рейтинг Пальчевського – 9% серед усіх опитаних і 11% серед тих, хто збирається голосувати й визначився зі своїм кандидатом.

“Центр Разумкова відрекомендовувати не треба, а от на сайті “Інтер-акції” в розділі “новини” з осені минулого року маємо новини тільки про те, як “Пальчевський наздоганяє Кличка”. А-ха-ха) у розділі “співпраця” вони про себе пишуть, що є не соціологічною службою, а “Ми – правильні лобісти!” Ретельніше треба, друзі, як казав класик”, – заявив Наумович.

Він додав, що, імовірно, Пальчевський заробив на продажу тестів для встановлення коронавірусу.

“Пальчевський (“Євролаб”) мав розкішний гешефт під час COVID-паніки в березні – квітні, продаючи COVID-тести по €500 (має право), і тепер може собі дозволити будь-яку передвиборчу кампанію, судячи з усього. Тож чекаємо в найближчому майбутньому цифри в районі 146% підтримки. У будь-якому разі – цікаво, погодьтеся”, – резюмував блогер.

Вибори в місцеві органи влади в Україні призначено на 25 жовтня.

Із 2014 року посаду мера Києва обіймає Віталій Кличко. Він має намір балотуватися на другий строк.