Політика

Назріває третій Майдан: Зеленський поставив українцям нові умови

0

Українців безперешкодно випустять на заробітки за кордон за однієї умови

Про це заявив президент Володимир Зеленський під час робочої поїздки на Закарпаття, передає Politeka.net.

За його словами, українцям, які планують виїхати за кордон на заробітки, необхідно надати робочий контракт не менше ніж на один квартал.

Зеленський також заявив, що влада нібито не перешкоджає виїзду українців на роботу за кордон за умови наявності трудового контракту.

«Ми нікому нічого не блокуємо… Ми відпускаємо всіх заробітчан, коли країна по дипломатичних каналах з нами зв’язується і бере на себе зобов’язання, що у тієї людини, якого вони беруть на роботу, що у нього там є де жити, у нього є медична страховка. І ми впевнені, що якщо щось станеться з цією людиною, а в нього контракт, наприклад, на три місяці, на шість, на рік – що його ви не викинете завтра на вулицю…», – заявив глава держави.

Зеленський під час поїздки також уточнив, що звернення були на рейси в Німеччину, Італію, Фінляндію, Польщу.

«Де є дипломатичні замовлення – ми випускаємо. Де нам показують копію контракту, що у людини є як мінімум три місяці роботи – будь ласка. Рабства в Україні немає», – резюмував президент.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist