Суспільство

“Не будьте москал*ми, вчіть українську”: студент з Буркіна-Фасо звернувся до нардепів-адептів російської мови з потужним закликом

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Син заступника міністра охорони здоров’я Буркіна-Фасо Натель Абд аль-Кадір розповів про свій досвід вивчення української мови та про переїзд до Львова.

Відео було опубліковане в Youtube.

За його словами, він живе в Україні вже третій рік і протягом цього часу старанно вивчає українську разом з викладачем.

Він закликав усіх українців вивчати солов’їну.

Крім того, юнак, який навчається на маркетолога, зауважив, що на його Батьківщині державною мовою визнана французька, тоді як в побуті люди в різних регіонах країни говорять на 68 мовах, 60 з яких є мовами національних меншин.

Зокрема, це стосується і його сім’ї.

Він наголосив, що в Буркіна-Фасо не виникає ніяких суперечок щодо мови.

Юнак порадив нардепам, які прагнуть внести поправки до закону про державну мову вчити українську та не бути “москалями”.

Джерело: ВГОЛОС

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16