Новини

Не делегували озвучувати таку позицію, – заступниця голови фракції СН Кравчук про слова Арахамії щодо води для Криму

0

Заступниця голови фракції “Слуга народу” у Верховній Раді Євгенія Кравчук стверджує, що фракція не делегувала голову фракції Давида Арахамію озвучувати позицію про постачання води в окупований Крим.

Про це вона сказала в ефірі радіо “Крим.Реалії”, інформує Цензор.НЕТ.

“Ми, дійсно, на фракції не обговорювали це питання і не делегували Давида Арахамію озвучувати таку позицію, тому це, справді, його особиста позиція і він сьогодні це підтвердив, і сьогодні в Офісі президента Андрій Єрмак підтвердив, що це не загальна позиція держави” , – повідомила Євгенія Кравчук.

Кравчук розповіла, що говорила про висловлювання Арахамії з ним і що його слова потрібно трактувати “з точки зору гуманності”.

“З точки зору гуманності що краще: коли ллється вода чи коли ллється кров? Але, справді, якщо дивитися на це питання комплексно, то юридичні наслідки продажу або навіть подачі води – це дуже серйозно, адже ми розуміємо, що ми просимо західні країни утримувати санкції проти Росії і тут ми точно не можемо мати справу з країною-агресором”, – сказала Кравчук.

Нагадаємо, голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія в ефірі “Прямого” назвав допустимим компромісом подачу води в окупований Криму в обмін на виведення російських військ із Донбасу.

“Якщо дати воду в Крим, але мати велику перевагу у переговорах щодо Донбасу – моя особиста позиція, я буду вважати це достатнім компромісом. Я на таке б пішов, бо в Криму водою будуть користуватися громадяни України. Якщо це буде обмін, що вони відходять до Ростова, ми встановлюємо контроль над кордоном, я б на таке пішов”, – сказав Арахамія.

Його заяву раозкритикував глава Меджлісу кримсько-татарського народу Рефат Чубаров: “Якісь арахамії будуть торгувати нашою територією?”.

12 лютого Арахамія вибачився перед громадянам України, переселенцями, кримчанами, яких могли образити його слова. Він підкреслив, що озвучив в ефірі свою особисту позицію, а не точку зору фракції.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist