Суспільство

Не дивлячись на дії Кіпру, ЄС таки введе санкції проти Кримського мосту

0

У Європейському Союзі затвердять економічні санкції проти Росії за будівництво Кримського мосту. Про це написав на своїй сторінці в Twitter журналіст Ріхард Джозвяк, інформує ІнфоРезист.

Раніше затвердження санкцій проти Росії за Кримський міст блокувалося Кіпром.

“Санкції щодо осіб, відповідальних за будівництво Керченського мосту, і тих, хто несе відповідальність за кібератаки на Бундестаг в 2015 році, будуть схвалені в найближчі тижні”, – пише Джозвяк.

Так званий Кримський міст був незаконно побудований Росією через Керченську протоку і з’єднує Таманський півострів з тимчасово окупованим Кримом.

Автомобільне сполучення по Кримському мосту було відкрито 15 травня 2018 року. Наприкінці 2019 року по мосту було відкрито також залізничне сполучення.

  • Через позицію Кіпру в Європейському Союзі не могли ввести санкції за будівництво мосту.
  • У перший же рік після відкриття повідомляли, що Кримський міст почав просідати.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist