Новини

“Не дивлячись на промивання мізків”: Азаров розповів про бажання українців повернути російську мову в школи

0

Колишній глава уряду Микола Азаров прокоментував результати соціологічного опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології. На своїй сторінці в facebook політик пише, що, незважаючи на промивання мізків останні 6 років, 73% громадян України хочуть, щоб російська мова повернули в школи.

«40% опитаних вважають, що Україна повинна забезпечувати російськомовним громадянам шкільну освіту російською мовою в тих областях, де більшість населення цього бажає», – написав Азаров. Також він підкреслив, що 33% опитаних висловлюються за шкільну освіту російською мовою в усіх регіонах України, і тільки 24% виступили категорично проти навчання російською мовою. Також він додає, що близько 37% українців вважають, що держава повинна забезпечити спілкування з чиновниками виключно російською мовою спеціально для російськомовних громадян. Ще 31 відсоток виступили за те, щоб це було забезпечено лише в тих регіонах, де спілкування російською мовою хочуть більшість російськомовних громадян.

Передплатники коментують його пост. «Кому він потрібен? Розумні люди вивчають мови світового значення, а не це »,« І російська, і, звичайно, український! Як було раніше! І бібліотеки не чіпати! »,« Черговий брехливий марення, бо немає в природі ніяких 73%. У школі, де навчався мій молодший брат, п’ять років тому батьки відмовилися від російського, і його замінили польським, і я не знаю жодного, хто б хотів повернути російську мову », – пишуть користувачі.