Суспільство

«Не дивуйтесь, якщо незабаром в Україні буде як за поребриком»: Лерос заявив про тотальну цензуру в ЗМІ

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Гео Лерос на своїй сторінці в «Фейсбук» нагадав, що можна весь час обманювати частину народу. Також народний депутат від партії «Слуга народу» додав, що можна обманювати весь народ протягом якогось періоду, однак постійно обманювати весь народ не вийде.

Нардеп звернув увагу, що наймасштабніший корупційний скандал за період президентства Володимира Зеленського був фактично повністю проігноровано телеканалами. Дійсно, нічого такого ж не трапилося – просто організована корупція Офісу президента, і все.

Лерос також повідомив, що Яніну Соколову звільнили лише за те, що він прокоментував скандал з братом Андрія Єрмака в ефірі її авторської програми. Більш того – народний депутат отримав інформацію про рознарядку жорсткої цензури на регіональних телеканалах. Робиться все, щоб українське суспільство не звертало уваги на скандал навколо Єрмака.

Таке було при Вікторі Януковичі, яким управляли з Кремля. Звертаючись до журналістів, Лерос попередив, що мовчання засобів масової інформації в даному випадку лише цементує режим. Тому потім не варто дивуватися, якщо в Україні буде як «за поребриком».

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16