Uncategorized

Не йдіть стопами Януковича: ПЦУ виступила проти політичного переслідування Порошенка

0

ПЦУ оприлюднила заяву щодо вчорашніх подій у ДБР, а саме вручення підозри попередньому президенту Петру Порошенку. Православна Церква України заявила, що не схвалює дій ДБР стосовно нинішнього лідера партії Європейська Солідарність і вбачає в цих дій ніщо інше, як політичне переслідування.

У ПЦУ навели приклад судового переслідування опозиційних політиків під час правління Віктора Януковича.

«На жаль, ми бачимо, що попри намагання проводити реформи, система правосуддя в цілому, окремі її елементи та інституції надалі залишаються серед лідерів суспільної недовіри. Внесення у ведення розслідувань політичної складової та вибірковості завжди лише поглиблюють таку недовіру, доказом чого є ганебні судові переслідування представників опозиції за часів влади колишнього президента В. Януковича», – йдеться в заяві церкви.

Окрім того, в ПЦУ вважають, що дії правоохоронних органів – небезпечні для суспільства в умовах війни з РФ. У пресслужбі церкви зазначили, що Росія «радо» використовує будь-які конфлікти всередині України і використовує їх для досягнення своїх агресивних цілей.

“Нас, як Церкву, змушує звертати на себе увагу той факт, що останнім часом наполегливо, особливо у пов’язаних з країною-агресором засобах масової інформації, проводиться думка, що різні обвинувачення, які висуваються проти п’ятого президента України П. Порошенка, мають якийсь зв’язок з його роллю, як глави держави, в сприянні церковному об’єднанню, утворенню Православної Церкви України та в отриманні нею Томосу від Вселенського Патріарха”, – сказано в повідомленні.

У ПЦУ додали, що в 2019 році кілька разів стикалися з тим, як юридична система «використовується противниками української церкви», щоб переслідувати духовенство і парафіян для «тиску на добросовісних представників органів місцевої влади і самоврядування».

“Враховуючи все вищесказане є очевидним, що будь-яка політична мотивація в діяльності правоохоронних органів і порушення кримінальних справ, зокрема проти п’ятого президента України, – неприпустима”, – підсумували в ПЦУ.

Нагадаємо, в середу, 10 червня, в ДБР заявили, що вручили Порошенку підозру в справі про призначення першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки (СЗР) Сергія Семочка. При цьому нардеп прийшов на допит по іншій «картинній» справі.

За даними ДБР, бувши президентом Порошенко у 2018 році схилив голову СЗР до «перевищення ним влади і службових повноважень», змусивши призначити Семочка своїм заступником.

Джерело: Інфорезист

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist