Суспільство

“Не казанські і гармаші, а люди, які вболівають за Донбас” – Сивохо відреагував на слова про “хворі території ОРДЛО”

0

Лідер Національної платформи примирення і єдності Сергій Сивохо заявив, що проблемою окупованих територій Донбасу повинні займатися вихідці даного регіону. Про це він написав у Facebook, коментуючи слова міністра з питань реінтеграції окупованих територій Олексія Рєзнікова про те, що Донбас є “ментально хворою територією”.

За його словами, відповідні висловлювання Рєзнікова свідчать про те, що він абсолютно не розуміє людей, які проживають на Донбасі.

“В черговий раз наполягаю на тому, що проблемою Донбасу повинні займатися вихідці з цього регіону. Причому не казанські і гармаші, а саме люди, які вболівають за Донбас”, – зазначив він.

Разом з тим Сивохо порадив Рєзнікову впритул займатися реальними переговорами і реінтеграцією окупованих територій.

  • В інтерв’ю Яніні Соколовій Олексій Резніков заявив, що окуповані території Донбасу є ” хворими “і потребують”терапії”.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16