Новини

“Не лишилось і мокрого місця”: Росіяни попали під жорстку “роздачу” на Близькому Сході

0

Ситуація на Близькому Сході протягом останнього часу кардинально змінилася. Причому, не на користь військ Росії, які там підтримують сили диктатора Асада. Протягом останніх декількох тижнів у росіян виникала не одна конфліктна ситуація з силами США, а також на рівні влади з Туреччиною. Буквально вчора стало відомо про те, що на території Сирії представники військ Російської Федерації все частіше несуть бойові летальні втрати. Оприлюднена інформація щодо того, що були ліквідовані більше десяти убитих росіян і солдатів армії сирійського диктатора Башара Асада. Всі вони були знищені в результаті сильного бою з народним ополченням.

Так, на власній сторінці в соціальній мережі «Твіттер» журналіст Фарук Шамі розповів, як військові РФ разом з сирійською армією диктатора Асада, потрапили в засідку під шквальний вогонь бійців ополчення. Також він опублікував короткий відеоролик, де повідомив, що ж відбулося насправді. Більш докладно про це йдеться в інтерв’ю «Апострофа».

Наскільки відомо, після масованого удару по селищу в Сирії російські найманці подумали, що ополченці втекли звідти. Але, як вийшло, вони глибоко помилилися і, увійшовши в село, потрапили в засідку – їх зустріли сильним вогнем. В результаті такої події десятки росіян і військових армії Сирії були вбиті, також була захоплена бронетехніка.